Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Języki:
PL
PL EN DE IT ES NL

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady Blog

Okna uchylne - kiedy i w jakich warunkach warto w nie zainwestować

Data dodania: wrz 18, 2017

Jak powszechnie wiadomo istnieje naprawdę wiele rodzajów okien. Okna uchylne oczywiście włączają się w tą listę, a co więcej są bardzo popularnym wyborem wśród osób remontujących lub budujących nowe obiekty. W jakich warunkach i przy jakich oczekiwaniach okno uchylne sprawi się najlepiej? Tego dowiesz się w tym artykule - zapraszamy!

Okno uchylne - specyfikacja

Podobnie jak w wypadku innych produktów okna uchylne mogą posiadać różne profile, kolory, liczbę szyb i tym podobne. Tym, co odróżnia je od innych okien, jest sposób otwierania. Jak sama nazwa wskazuje, okna uchylne otwieramy poprzez uchylenie górnej części okna, tak, aby powstało tam odpowiednio duże rozwarcie. Tego typu rozwiązanie stosowane jest często w budynkach przemysłowych, restauracjach, czy pomieszczeniach mających charakter piwnic, gdzie po prostu nie znajdzie się miejsce na klasyczne okno rozwierane. Okno uchylne używane jest także w budynkach mieszkalnych, szczególnie w toaletach i jako uzupełnienie wyżej wspomnianego okna typu rozwieranego.

Interesują Cię okna uchylne? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Jeżeli uważasz, że okno uchylne jest rozwiązaniem, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, to zdecydowanie polecamy odwiedzenie działu konfigurator okien. Dzięki niemu dowiesz się jak może wyglądać Twoje okno, poznasz jego dokładne parametry oraz cenę. Pozwoli Ci to na dokładne zaplanowanie budżetu i zebranie kompletu informacji o jakości i cechach otrzymanych produktów. Zapraszamy!

Wracaj

Posiadamy Produkty

Projekt UE (DOTACJA)