Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady Blog

Okna veka softline 82 - postaw na sprawdzone rozwiązania

Data dodania: mar 14, 2017

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym artykułem z serii, w której opisujemy najbardziej znane marki okien i przedstawiamy ich zalety. Dzisiaj przyjrzymy się oknom Veka softline 82 Jeżeli nie czujesz się specjalistą w dziedzinie okien, albo wręcz przeciwnie, jesteś nim, ale chcesz uzupełnić swoją wiedzę - czytaj dalej.

Veka softline 82 - doskonała jakość, odpowiednia cena

Mamy coś specjalnego dla osób, które planują wymianę okien lub poszukują dobrego produktu, który mogą zamontować w swoim nowo powstałym budynku! Wśród setek ofert i marek okien, które oferuje rynek, udało się nam wyodrębnić jedną, która z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Okna Veka softline 82 to przykład doskonałego wyważenia jakość - cena. Produkt gwarantuje naprawdę dobrą termikę i gospodarkę ciepłem i może stanowić źródło oszczędności w miesiącach zimowych. Dodatkowo okna Veka softline 82 są w pełni funkcjonalne i mogą poszczycić się takimi właściwościami jak:

  • profil pięciokomorowy typu Veka Perfectline
  • ścianki klasy A (3 milimetry grubości)
  • rozwiązanie stosujące dwie uszczelki - EPDM
  • innowacyjne okucie Winkhaus ActivPilor
  • zaczepy antywyważeniowe
  • możliwość wyboru 2 lub 3 szyby
  • klasyczny design
  • szeroka gama kolorów do wyboru

Okna veka softline 82 - postaw na sprawdzone rozwiązania

Nie są to oczywiście wszystkie korzyści, które niosą ze sobą okna Veka. Jeżeli szukasz sprawdzonego rozwiązania i lubisz markowe, bezpieczne produkty, to proponowane przez nas rozwiązanie jest tym, czego potrzebujesz. Jeżeli zainteresowały Cię Okna veka softline 82 zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie związane z nimi pytania!

Wracaj

Posiadamy Produkty

PROJEKT UE (DOTACJA)

Dzień dobry, w czym możemy pomóc?
Napisz do nas
Zadaj nam pytanie na WhatsApp