Wyceń okna w 60 sekund

Wyślij zapytanie ofertowe

Kup i zapłać przez internet

Napisz do Nas

Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Języki:
PL
PL EN DE IT ES NL

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady Blog

Porady - wszystko co chcesz wiedzieć o oknach PCV i więcej!

Wybór, użytkowanie i konserwacja okna PCV może nie być tak prosta, jak na pierwszy rzut oka się to wydaje. Istnieje wiele aspektów, które wpływają na Twoje okna, a o których możesz po prostu nie wiedzieć. W dziale "Porady" dowiesz się naprawdę wielu ciekawych rzeczy o rodzajach okien PCV, sposobach ich używania, szybach, bramach i roletach, stolarce okiennej i wiele, wiele więcej! Zachęcamy do lektury i uzupełnienia swojej wiedzy oraz regularnego odwiedzania tego działu. Regularnie publikujemy nowe porady, aby nasi klienci mogli wykorzystać swoje okna PCV w stu procentach.

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszych handlowców. Jeżeli podczas przeglądania produktów napotkałeś jakieś problemy lub masz pytania / wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego. Gwarantujemy fachową pomoc! W dziale "Serwis" możesz zapoznać się z naszą działalnością opierającą się na

  • Regulacji okien plastikowych i drzwi
  • Wymianie i regulacji okuć okien pcv
  • Wymianie pakietów szybowych
  • Regulacji i programowaniu rolet zewnętrznych
  • Drobnych naprawach rolet zewnętrznych
  • Usuwaniu drobnych zarysowań na profilach okiennych
  • Wymianie uszczelek
Poniżej znajdziesz porady video. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówką staniecie się ekspertami, którzy okna plastikowe mają w "małym paluszku", a kwestie montażu i konserwacji okien nie będą miały przed Wami tajemnic. Zapraszamy!

Posiadamy Produkty

Projekt UE (DOTACJA)