Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Języki:
PL
PL EN DE IT ES NL

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji - Okna pcv, montaż i wiele więcej.

SKLADOKIENOPOLE.PL Obsługa inwestycji

Bardzo doceniamy naszych klientów - zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie dostawy (na życzenie klienta z usługą montażu) stolarki otworowej dla produktów takich jak: okna PCV /Drewniane/ ALU, drzwi techniczne i przeciwpożarowe, drzwi do pomieszczeń specjalnych, bramy garażowe segmentowe oraz konstrukcje aluminiowe (fasady, witryny sklepowe i inne).

Oprócz typowych elementów jak na przykład okna PCV, które posiadamy na stanie magazynowych w ciągłej dostępności, realizujemy również indywidualne zamówienia dla Klienta. Nasze okna pcv Wrocław dostarczamy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy: biura projektowe, firmy budowlane, instytucje oraz odbiorców indywidualnych. Na pewno uda się nam zawiązać korzystną współpracę!

Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe oraz kompleksowe wsparcie merytoryczne oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zależy nam na Państwa całkowitej satysfakcji. Jeżeli interesują Cię okna pcv Wrocław w Twojej inwestycji, zadzwoń do nas.

Kontakt do działu obsługi inwestycji
  • Sebastian Mieczkowski

    +48 784 869 128
    sebastian.mieczkowski@skladokien.pl

Posiadamy Produkty

Projekt UE (DOTACJA)