Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady

Szyby z klasą P - czyli jak ochronić dom przed złodziejem dzięki zainwestowaniu w okna pcv II

Data dodania: kwi 11, 2016

Twój dom znajduje się na spokojnym uboczu, w miejscu, gdzie od najbliższego sąsiada dzieli Cię nawet 100 metrów? A może po prostu lubisz czuć się całkowicie bezpiecznie w swoim miejscu zamieszkania? Specjalnie z myślą o Tobie powstały szyby atywłamaniowe do okien pcv. Ochronią Ciebie i Twój dom lub mieszkanie przed wyważaniem szyby i wtargnięciem intruza do wnętrza. Szyby antywłamaniowe zdobywają coraz większą popularność i można wmontować je nawet w tanie okna plastikowe takie jak na przykład okna Wrocław - Veka.

Szyby antywłamaniowe w oknach PCV - budowa.

Aby zapewnić pełną ochronę antywłamaniową okien w Naszych domach, do okuć, które same w sobie są również bardzo skutecznym sposobem na ochronę naszych wnętrz, powinniśmy jeszcze zainstalować w naszych oknach plastikowych szyby antywłamaniowe.

Szyba antywłamaniowa składa się z: szyby - grubość zależna od klasy, folii-ilość zależna od rodzaju szyby i znów szyby, której grubość jest zależna do klasy antywłamaniowości.

Na przykład szyba P4 składa się z: szyby o grubości 4mm, czterech foli o grubość 0,38mm oraz kolejnej szyby o grubości 4mm.

 

Szyby antywłamaniowe, analogicznie do okuć, dzielimy na klasy, ze względu na ich odporność na włamanie (wybicie). I tak rozróżniamy poszczególne klasy:

 

 

Jak widać istnieje wiele rodzajów szyb antywłamaniowych, które możemy zamontować w naszych oknach. Naprawdę warto zastanowić się nad ich zakupem - taki jednorazowy wydatek pomoże uniknąć nam nieprzyjemnych sytuacji związanych z włamaniem czy wtargnięciem. Szyby antywłamaniowe są również odporniejsze na wszelkiego rodzaju uderzenia, wybicia i uszkodzenia. Ich montaż zaleca się osobom, które rzadko bywają w domu, mają mieszkanie na niskich piętrach, na przykład parterze, lub mieszkają w miejscu małego zagęszczenia budynków i są oddaleni od sąsiadów, którzy w razie próby włamania mogliby zadzwonić na policję. Jeżeli jesteś właścicielem sklepu lub innego podobnego lokalu i zależy ci na dodatkowej ochronie swojego towaru i mienia, również powinieneś rozważyć zamontowanie szyb antywłamaniowych.

 

Wracaj

Posiadamy Produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.