Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Szanowni klienci,
z powodów technicznych płatności kartą są tymczasowo niedostępne.

Możliwe są formy płatności: Gotówką lub przelewem. Przepraszamy za utrudnienia.

Szyby antywłamaniowe i bezpieczne okna - jakie cechy posiadają?

Data dodania: gru 20, 2017

Bezpieczeństwo to kwestia priorytetowa - co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego szyby antywłamaniowe i szeroko pojęte bezpieczne okna stają się coraz bardziej popularne. Każdy z nas chce chronić swoje wnętrza przed intruzami, którzy mogliby zaszkodzić nam, bądź naszemu dobytkowi. Znakomita większość z nich dostaje się do domów właśnie przez okna lub drzwi. Warto zadbać o to, by nasze miejsce zamieszkania było po prostu bezpieczne.

Jak działają szyby antywłamaniowe?

Tak zwane szyby antywłamaniowe, zależnie od klasy, są zdecydowanie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż standardowe szyby, a do tego często powlekane są specjalną folią, która chroni je przed rozpadam nawet po rozbiciu tafli szkła. Ważna jest także ilość szyb oraz ich zamocowanie. Bezpieczne okna to także okna o nowoczesnym i solidnym okuciu oraz systemami antywyważeniowymi. Tego typu zabezpieczenia są ważne szczególnie w wypadkach, kiedy od naszych najbliższych sąsiadów dzieli nas większa odległość lub wtedy, gdy mieszkamy na niższym piętrze bloku, albo rzadko bywamy w domu.

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie, polecamy zapoznanie się z produktem Veka Alphaline 90. Ścianki tego produktu mają grubość aż 3 milimetrów, wyposażony jest on w trzy szyby oraz innowacyjny system Winkhaus ActivPilot. Dzięki niemu posiada dodatkowe zabezpieczenia antywyważeniowe (zaczep przytwierdzony do stalowego wzmocnienia). To wszystko sprawia, że produkt zdecydowanie można zakwalifikować do kategorii bezpieczne okna.

Wracaj

Posiadamy Produkty

PROJEKT UE (DOTACJA)