Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady

Szyby z większą refleksyjnością w oknach pcv

Data dodania: maj 16, 2016

Latem, kiedy powietrze osiąga najwyższe temperatury, a słońce grzeje najmocniej nasze mieszkanie lub dom może ogrzać się do poziomu, który zacznie nam po prostu przeszkadzać. Aby uniknąć takiej sytuacji możemy zamontować szybę refleksyjną w okna pcv, która ochroni nas przed nadmiernym ogrzaniem wnętrza. Dodatkowo szyba refleksyjna zapewni nam dodatkową prywatność odbijając wzrok osób, patrzących z zewnątrz. Mówi się, że taka szyba jest także pewnym rodzajem ochrony przed włamaniem, ponieważ utrudnia zadanie złodziejom, którzy nie widząc wnętrza domu lub mieszkania nie mogą oszacować wartości znajdujących się w nim przedmiotów, lub ustalić kiedy domownicy opuszczają miejsce zamieszkania.

Szyby refleksyjne w oknach pcv

Szyba refleksyjna zainstalowana w okna plastikowe, takie jak "Tanie okna pcv Avantgarde" może być wykonana ze szkła barwionego w masie lub zwykłego, ale w każdym przypadku dodatkowo jest pokryta warstwą tlenków metali lub metali szlachetnych. Drugim, nieco prostszym, rozwiązaniem jest naklejenie na szybę od strony pomieszczenia specjalnej folii przeciwsłonecznej, która jednocześnie chroni szkło przed zadrapaniami i stłuczeniem.

Warstwa refleksyjna działa niemalże jak lustro i odbija część promieni słonecznych, dzięki czemu unikamy zbędnego nagrzewanie się pomieszczeń oraz wnikania zbyt dużej ilości promieni słonecznych do naszego wnętrza. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia osób, które pracują przy komputerze, lub często oglądają telewizję. Mniejsza ilość promieni słonecznych padających na ekrany ma bardzo duży wpływ na komfort używania wspomnianych urządzeń elektrycznych. Co ważne szyby refleksyjne można wmontować w okna plastikowe każdego rodzaju.

 

 

Wracaj

Posiadamy Produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.