Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Języki:
PL
PL EN DE IT ES NL

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady Blog

Serwis okien Wrocław - przywróć oknom nowe życie!

Data dodania: sie 23, 2017

Okna są elementami domu, których używamy przez wiele, wiele lat. Warto zadbać o ich dobry stan, ponieważ może to zdecydowanie wydłużyć ich żywotność. Nasz serwis okien Wrocław dedykowany jest osobom posiadającym nieruchomości na Dolnym Śląsku. Specjaliści z zespołu Składu Okien chętnie sprawią, że Twoje okna, ale także drzwi, czy parapety, odzyskają dawną świetność i cieszący oko wygląd. Planujesz naprawę okien - Wrocław? Czytaj dalej!

Naprawa okien - Wrocław i okolice

Podczas użytkowania mieszkania lub domu z czasem zawsze pojawi się potrzeba serwisu, czy też naprawy okien. Wrocław i okolice mogą liczyć na naszą pomoc! Niezadbane okna mogą przejawiać niedociągnięcia takie jak ciężkie otwieranie, skrzypienie, blokowanie czy ograniczony zakres ruchu nawet po jednym roku użytkowania! Proste prace mogą być wykonywane przez każdego z nas, jednak większość z nich lepiej jest pozostawić specjaliście, który z pewnością poradzi sobie z sytuacją.

Do naszej oferty serwis okien Wrocław zalicza się przede wszystkim: regulacja okien (poprawa zakresu ruchu), wymiana okuć i szyb, regulacja i naprawy rolet, usuwanie drobnych zarysować, wymiany uszczelek i ogólnie pojęta naprawa okien. Wrocław i jego okolice mogą cieszyć się sprawnymi oknami - wystarczy wezwać fachowców z Składu Okien!

Pan Zbyszek radzi - serwis okien na YouTube

Jeżeli chcesz podszkolić się w zakresie serwisu okien - zapraszamy na nasz kanał YouTube Pan Zbyszek Radzi - naprawa i serwis okien oraz wiele innych cennych porad w przystępnej formie. Zapraszamy!

Wracaj

Posiadamy Produkty

Projekt UE (DOTACJA)