Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady Blog

Okna pcv - okna plastikowe. Garść ciekawych informacji

Data dodania: cze 14, 2017

Szybki postęp technologiczny, dotyczący niemalże wszystkich dziedzin życia, stał się faktem już wiele lat temu. Okna PCV, o których dzisiaj sobie powiemy, są oczywiście częścią tego postępu. Tak jak niegdyś żarówki energooszczędne wyparły z naszych domów tradycyjne, mało ekonomiczne odpowiedniki, podobnie jak płaskie telewizory wzięły górę nad telewizorami kineskopowymi, tak okna plastikowe biorą górę nad oknami drewnianymi. Właśnie dlatego warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Czytaj dalej!

Okna PCV i okna plastikowe - znak postępu

Okna pcv (często pojawiające się też pod nazwą okna plastikowe) posiadają naprawdę wiele zalet, których próżno szukać w innych rodzajach okien. Sztuczne materiały wysokiej jakości są niezwykle odporne na różnego rodzaju wpływy atmosferyczne i pogodowe. Nie poddają się także mogącym zaszkodzić oknom drewnianym owadom oraz grzybom. Są trwałe, bezawaryjne i po prostu pewne - okna pcv to przyszłość branży, mimo, że sama koncepcja okien plastikowych jest dość młoda.

Okna plastikowe - garść ciekawych faktów

Oczywiście nie są to jedyne zalety, jakimi mogą pochwalić się okna plastikowe. Wśród ich plusów na pewno warto wymienić względy estetyczne (ładna faktura, brak utraty koloru pod wpływem słońca, trwałość, łatwość w czyszczeniu), ich niewiarygodną szczelność i właściwości pozwalające na zatrzymywanie ciepła w sezonie zimowym oraz niepalność, która jest dodatkowym zabezpieczeniem naszego domostwa. Rynek cały czas rośnie i rozwija się, okna pcv ukazują się w nowych formach, postaciach, kolorach i wariantach. Jeżeli planujesz budowę lub wymianę okien na pewno warto zwrócić na nie uwagę.

Wracaj

Posiadamy Produkty

PROJEKT UE (DOTACJA)

Dzień dobry, w czym możemy pomóc?
Napisz do nas
Zadaj nam pytanie na WhatsApp