Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

Jesteś tutaj: Porady

Jak wietrzyć pomieszczenia ?

Data dodania: lip 2, 2016

Wielu z Nas uważa, że wietrzenie pomieszczeń to przysłowiowa bułka z masłem.

Nie jest to jednak tak łatwe jakby się wydawało. Czasem jeśli otworzymy zbyt dużo okien robi się przeciąg, który jest niekorzystny zarówno dla pomieszczeń jak i dla Naszego zdrowia, czasami gdy otwieramy okna, gdy jest gorąco i automatycznie pomieszczenia zamiast się wywietrzyć się - nagrzewają się.

Producenci okien pcv pomagają Nam w zadaniu skutecznego i poprawnego wietrzenia pomieszczeń. Aby w Naszym mieszkaniu była ciągła i nieodczuwalna dla Nas cyrkulacja powietrza, możemy zamontować w naszym oknie plastikowym specjalne nawiewniki.

 

Trzy rodzaje wywietrzników do zamontowania w okna plastikowe:

 

1. Higrosterowane - oznacza to, że ilość dostarczanego powietrza jest uzależniona od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczenia. Nawiewnik zamontowany w oknie pcv ciągle monitoruje poziom wilgotności w pomieszczeniu i na podstawie tych informacji otwiera się lub zamyka.

 

2. Ciśnieniowy - posiada w czerpni wbudowany dławik powietrza, który pod wpływem silnych podmuchów wiatru automatycznie ogranicza napływ powietrza. Funkcja ta ma za zadanie przeciwdziałać nadmiernej wentylacji. Nawiewnik ten całkowicie automatycznym a dodatkowo daje możliwość regulacji poprzez dwie niezależne przepustnice, które w każdej chwili można zamknąć lub otworzyć. Doskonale sprawdza się w ciśnieniowych systemach wentylacji mechanicznej.

 

3. Ręczny - nawiewnik okienny z możliwością ręcznego otwarcia i zamknięcia. Nawietrzak posiada wkład z pianki neoprenowej, która tworzy barierę termiczną zapobiegającą skraplaniu się wody na powierzchni regulatora. Korpus nawiewnika i okapnika jest wykonany z aluminium lakierowanego proszkowo.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Skład okien - Okna pcv Wrocław i cała Polska.

 

Wracaj

Posiadamy Produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.