Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

  • 795 777 100 wyceny@skladokien.pl

Bramy garażowe segmentowe - oszczędność miejsca

Data dodania: mar 3, 2016

Bramy segmentowe zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie oszczędność przestrzeni. Brama tego rodzaju, podobnie jak roleta zewnętrzna, otwierają się pionowo w górę i zostają pod stropem. Dzięki temu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne, nasze bramy mogą być montowane już przy nadprożu od 70 mm.


Bramy segmentowe są wyposażone w sprężyny skrętne oraz solidną konstrukcję wykonaną ze stali ocynkowanej ogniowo dzięki czemu charakteryzują się długoletnią bezawaryjną i stabilną pracą. Jest to system naprawdę bezawaryjny i bezpieczny w użytkowaniu. Specjalnie wyprofilowany kształt paneli bramowych eliminuje możliwość przytrzaśnięcia palców między segmentami.

Bramy garażowe i rolety zewnętrzne dzielą wiele wspólnych cech.


Doskonałą izolację termiczną zapewniają panele o grubości 40 milimetrów wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo, dodatkowo powlekane poliestrem oraz wypełnione specjalną pianką poliuretanową. Bramy te są uszczelnione na całym obwodzie trwałymi uszczelkami, dzięki czemu do garażu nie przedostaje się wiatr, wilgoć czy deszcz, a dolna uszczelka dodatkowo niweluje wszelkie nierówności podłoża.


Jeżeli komfort jest rzeczą, którą cenisz najbardziej, możesz zakupić bramę garażową z napędem elektrycznym. Nie musisz opuszczać swojego samochodu, żeby otworzyć lub zamknąć bramę, zrobi to za Nas pilot. Wystarczy kilka sekund i wjazd do garażu stoi przed nami otworem.

 

Wracaj
FebeEnergy - fotowoltaika

Posiadamy Produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.