Obecnie znajdujesz się na stronie oddziału Wrocław. Przejdź na stronę oddziału w Opolu

Wyceń Okna PCV! Zadzwoń

 • 71 716 57 95 lub 795 777 100 wyceny@skladokien.pl
Jesteś tutaj: Serwis

SERWIS - OKNA PCV, DRZWI, ROLETY

Serwis okien PCV, Regulacja okien PCV

Sprawne okna pcv są szczelne i niezawodne w użytkowaniu. Rozwiązujemy kompleksowo wszystkie problemy związane z oknami plastikowymi i drzwiami. Prace, które wykonujemy w ramach usługi serwisowej:

 • Regulacja okien pcv i drzwi
 • Wymiana i regulacja okuć
 • Wymiana pakietów szybowych
 • Regulacja i programowanie rolet
 • Drobne naprawy rolet
 • Usuwanie drobnych zarysowań na profilach okiennych
 • Wymiana uszczelek

Jeżeli spotkałeś się z problemem ciężko otwierających się okien (szczególnie w przypadku tanich okien plastikowych), lub drzwi, które blokują się przed wykorzystaniem pełnego zakresu ruchu zadzwoń do nas! Regulacje drzwi i okien przebiegają niezwykle szybko, a ich efekty widać od razu, i utrzymują się przez długi okres czasu. Czy wiesz, że zaniedbanie serwisu okien może doprowadzić do zniszczenia mechanizmów otwierania, zawiasów i uszczelek?

Jeżeli rezygnujemy z profesjonalnego serwisu okien i drzwi, mogą pojawić się problemy podczas reklamowania produktu. Polecamy wykonywanie podstawowych zabiegów konserwacji okien pcv samodzielnie. Najprostsze czynności, takie jak smarowanie okuć okiennych odpowiednimi preparatami, nie są skomplikowane, a mogą przynieść naprawdę wiele korzyści. Jeżeli zauważymy, że okucia naszego okna są uszkodzone, będzie to już jednak wymagało wizyty specjalisty. Jeżeli nie czujesz się fachowcem w sprawie okien, i nie wiesz, czy przyda im się dodatkowa regulacja lub konserwacja, zadzwoń do nas! Odwiedzimy Cię, i sprawdzimy, co możemy zrobić dla Twoich drzwi i okien. Pamiętaj, że pomożemy Ci również z wymianą okien. Wrocław i okolice to obszary, w których nasi klienci często proszą nas o pomoc, której z chęcią udzielamy! Zapraszamy!

Kontakt do działu serwisu
 • Andrzej Mieczkowski

  +48 663 775 111
  a.mieczkowski@skladokien.pl

Skorzystaj z naszego serwisu już dziś a My zadamy o Twoje okna na kolejne lata! Profesjonalny montaż okien - Wrocław i okolice!

Jeżeli budujesz budynek zawsze przychodzi czas na montaż okien. Wrocław i okolice mogą liczyć na naszą pomoc w wykonaniu wszelkich technicznych prac. Tak jak wspominaliśmy wcześniej profesjonalna obsługa podczas pracy z oknami jest niezwykle ważna - to właśnie między innymi od niej zależy ich trwałość i komfort użytkowania. Osobom, które nie budują nowego budynku, a jedynie go remontują, polecamy wymianę okien. Wrocław i całe województwo Dolnośląskie może liczyć na naszą pomoc!

POSIADAMY PRODUKTY

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.